Xi NIEDZIELA ZWYKŁA - 17 CZERWCa 2018

1. Trwa miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane są w niedziele o g. 17.30, a w tygodniu po mszy św. o godz. 18.00.

2. W tym tygodniu kończymy rok szkolny i katechetyczny:
a) spowiedź św. będzie w czwartek od godz. 17.00
b) msze św. na zakończenie roku szkolnego będą w piątek: o godz. 8.00 dla młodzieży, o godz. 9.00 dla gimnazjalistów i o godz. 10.00 dla dzieci ze Szkoły Podstawowej. W kaplicy w Szarem o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci i młodzież do dziękczynienia za łaski i dary Ducha Świętego otrzymane w ciągu tego roku. Rodziców prosimy o dopilnowanie dzieci, aby znalazły czas dla Boga, korzystając ze spowiedzi św. i uczestnicząc we mszy św.
c) w czasie mszy św. będziemy dziękować Bogu za wszystkich, którzy trudzą się przy wychowaniu młodego pokolenia, za dyrekcje naszych szkół i przedszkoli, nauczycieli, katechetów i innych pracowników placówek edukacji; dziękujemy im również za dobrą współpracę z parafią

3. Podobnie jak w ubiegłym roku kościół w czasie wakacji będzie otwarty przez cały dzień. Prosimy o zapisywanie się na listę wystawioną pod chórem na dyżur modlitewny, aby zapewnić bezpieczeństwo naszej świątyni.

4. W zakrystii i kancelarii można nabyć płytę DVD z transmisją telewizyjną uroczystości Bożego Ciała w naszej parafii.

INNE OGŁOSZENIE

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Ogniska Twórczości Artystycznej przy Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Milówce serdecznie zapraszają na koncert, który odbędzie się we wtorek 19 czerwca o godz. 16.00 w hali sportowej Gimnazjum.

OGŁOSZENIA DIECEZJALNE

* We wtorki w Sanktuarium św. abpa Józefa Bilczewskiego w Wilamowicach odprawiane są nabożeństwa błagalno-dziękczynne. W programie:
16.30 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja
17.30 - modlitwa różańcowa
18.00 - Msza św. w czasie której odczytywane są liczne intencje błagalne nadsyłane z całej Polski, jak również podziękowania za otrzymane łaski.
Po Mszy św. litania i indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Józefa Bilczewskiego. Dodatkowo w każdy I wtorek miesiąca wygłaszana jest katecheza na temat nauczania i życia św. Józefa Bilczewskiego. W tym roku kazania głosi ks. dr Marek Studenski. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie dotkniętych krzyżem choroby, cierpienia i przeżywających trudne chwile w swoim życiu.

* Informujemy, że w Międzyrzeczu Górnym (gmina Jasienica k. Bielska-Białej) powstał Ośrodek Terapii Uzależnień dla Kobiet im. Św. Matki Teresy z Kalkuty. Misją Ośrodka jest ratowanie życia kobiet uzależnionych i współuzależnionych oraz kobiet cierpiących na zaburzenia odżywiania. Ośrodek proponuje wielotorowy program leczenia łączący psychoterapię w ujęciu chrześcijańskim oraz program 12-stu kroków AA. Więcej informacji na stronie internetowej: http://terapiakobiet.pl
Prosimy o przekazywanie informacji osobom, dla których „kobiecy” profil Ośrodka może okazać się kluczowy przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu terapii uzależnienia”. Kontakt: numer telefonu: +48 735 469 430 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.