II NIEDZIELA ADWENTU 10 XII
7.00 † Katarzyna Motyka w 24 rocznicę śmierci
8.30 1) † Elżbieta Marszałek w 1 rocznicę śmierci
        2) † Wojciech Gluza w 13 rocznicę śmierci
8.30 Kaplica w Szarem: O błogosławieństwo Boże w 30 rocznicę ślubu
10.00 Kaplica w Szarem: † Michał Płonka z rodzicami i rodzeństwem
10.00 1) † Franciszek Śleziński w 43 rocznicę śmierci z żoną Heleną
          2) † Genowefa Węglarz w 11 rocznicę śmierci z mężem Marianem oraz rodzicami Rozalią i Franciszkiem Kupczak
11.30 1) O błogosławieństwo Boże dla Małżeństw obchodzących Złoty Jubileusz
         2) † Robert Marszałek w 3 rocznicę śmierci z żoną Anną
17.00 1) † Zofia Pajestka w 2 rocznicę śmierci
         2) † Jan Jesionek
 
PONIEDZIAŁEK 11 XII – WSPOMNIENIE ŚW. DAMAZEGO I, PAPIEŻA
6.45 1) † Władysław Kliś w 9 rocznicę śmierci
        2) † Władysław Śleziński z żoną Marią i synową Anną
17.00 Kaplica w Szarem: † Józef Kochutek
17.00 1) O uzdrowienie dla Natalii
         2) † Władysława Bednarz oraz † Józef Bednarz

WTOREK 12 XII – WSPOMNIENIE NMP Z GUADALUPE
6.45 1) † Franciszka Drożdż  
       2) † Stanisław Grzegorzek w 6 rocznicę śmierci
17.00 Kaplica w Szarem: † Wojciech Kuśnierz z rodziną
17.00 1) O błogosławieństwo Boże dla Józefa w 70 rocznicę urodzin
         2) † Franciszek Talik z żoną Anną

ŚRODA 13 XII – WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI
6.45 1) † Anna Cepcarz w 19 rocznicę śmierci z rodzicami Michałem i Magdaleną
       2) † Stanisław Grzegorzek
17.00 Kaplica w Szarem: † Józef Lalik
17.00 1) † Stanisław Słowik
         2) † Stefan Golec w 29 rocznicę śmierci

CZWARTEK 14 XII – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA
6.45 1) † Franciszek Pytel w 10 rocznicę śmierci z żoną Marią i rodzicami
        2) † Stanisław Hubka w 2 rocznicę śmierci z rodzicami
        3) † Józef Kabacik
17.00 Kaplica w Szarem: † Stanisław Słowik
17.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych:
a) † Andrzej Studencki z żoną Eleonorą, córką Elżbietą i teściową Genowefą
b) † Zofia Czekaj w 2 rocznicę śmierci z mężem Karolem
c) † Michał Szczotka w 29 rocznicę śmierci z żoną Marią
d) † Irena Marszałek w 31 rocznicę śmierci
e) † Jerzy Golec w 2 rocznicę śmierciz rodzicami
f) † Bronisława Miodońska w 13 rocznicę śmierci
g) † Maria Pasternak w 5 rocznicę śmierci z mężem Kazimierzem
h) † Krystyna Łakomska

PIĄTEK 15 XII
6.45 1) O błogosławieństwo Boże dla Józefy w 77 rocznicę urodzin
        2) † Stanisława Szczotka z mężem Stanisławem
17.00 Kaplica w Szarem: O błogosławieństwo Boże dla Parafian
17.00 1) † Franciszka Drożdż
         2) † Stanisław Iwanek w 29 rocznicę śmierci z żoną Zofią

SOBOTA 16 XII
7.00 1) † Aniela Marszałek w 16 rocznicę śmierci z mężem Janem
        2) † Karolina Maślanka z mężem Adamem
        3) † Stefania Worek
17.00 Kaplica w Szarem: † Eugeniusz Bujak
17.00 Msza św. zbiorowa: o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej dla:
a) Krzysztofa Romana Bułki, który otrzyma chrzest święty
b) Karoliny Brodocz w 4 rocznicę urodzin i dla Ewy w dniu urodzin

III NIEDZIELA ADWENTU 17 XII
7.00 † Antoni Kąkol w 1 rocznicę śmierci
8.30 1) † Włodzimierz Korytkowski w 35 rocznicę śmierci
        2) † Stanisław Krzuś w 28 rocznicę śmierci z żoną
8.30 Kaplica w Szarem: † Kazimierz Porębski w 12 rocznicę śmierci z rodziną
10.00 Kaplica w Szarem: † Józef Lalik
10.00 1) O błogosławieństwo Boże dla Parafian
          2) † Rozalia Ciapała w 17 rocznicę śmierci z mężem Michałem
11.30 † Karol Skowron z żoną Marią
17.00 † Daniel Białożyt z ojcem Emilem

Poza parafią odprawiane są msze św. gregoriańskie za:
1) śp. Władysława Butora  – od 1 do 30 XII – ks. Tadeusz Biesaga SDB (Kraków)
2) śp. Józefa Kabacika  – od 1 do 30 XII – ks. Artan Seli SDS (Koplik - Albania)
3) śp. Stefanię Worek  – od 1 do 30 XII – ks. Tomasz Grala (Madryt - Hiszpania)
 

Rodziny zmarłych, za których odprawiane są msze św. gregoriańskie, zapraszamy na msze św. do naszego kościoła, aby duchowo łączyć się w modlitwie za bliskich, których polecamy Bożemu miłosierdziu.