II NIEDZIELA ZWYKŁA 19 I
7.00 † Józef Szczotka w 17 rocznicę śmierci
8.30 † Grzegorz Matuszny w 4 rocznicę śmierci
9.00 Kaplica św. Józefa w Szarem: † Władysław Bednarz w 2 rocznicę śmierci
10.00 † Józef Porębski w 34 rocznicę śmierci z żoną Julią i córką Moniką
11.30 † Andrzej Śleziak w 10 rocznicę śmierci z rodzicami
17.00 O błogosławieństwo Boże dla Bernadety i Jacka w 30 rocznicę ślubu
 
PONIEDZIAŁEK 20 I – WSPOMNIENIE ŚW. SEBASTIANA
7.00 1) † Krzysztof Szczotka
         2) † Wiktoria Jędrzkiewicz
17.00 † Marian Szymala

WTOREK 21 I – WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI - DZIEŃ BABCI
7.00 1) O błogosławieństwo Boże dla wszystkich Babć i Dziadków
         2) † Jan Ciupka w 10 rocznicę śmierci
17.00 1) O błogosławieństwo Boże dla Agnieszki
           2) † Marianna Omiatacz w 1 rocznicę śmierci z mężem Adolfem

ŚRODA 22 I – WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO - DZIEŃ DZIADKA
7.00 † Roman Kąkol w 19 rocznicę śmierci
17.00 † Mateusz Okrzesik

CZWARTEK 23 I – WSPOMNIENIE BŁ. WINCENTEGO LEWONIUKA I TOWARZYSZY
7.00 † Maria Berek w 5 rocznicę śmierci z mężem Stanisławem
17.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych:
a) † Eugenia Zarzecka w 1 rocznicę śmierci
b) † Maria i Henryk Wojciechowscy
c) † Piotr Pudełko w 1 rocznicę śmierci
d) † Elżbieta Malik z mężem i synem Antonim
e) † Zofia Kupczak
f) † Anna Maślanka z mężem
g) † Maria Dziobek
h) † Karolina Szeląg
i) † Marcin Matuszny
j) † Józefa Caputa w 23 rocznicę śmierci z mężem Janem
k) † Kazimierz Pączek
l) † Antonina Ślebioda
ł) † Łucja Maliniak w 7 rocznicę śmierci z mężem i córkami
m) † Anna Szczotka z mężem Józefem
n) † Franciszka Zawada z mężem Karolem
o) † Alicja Zawada
p) dusze w czyśćcu cierpiąc

PIĄTEK 24 I – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO DOKTORA KOŚCIOŁA
7.00 † Stanisława Krzepina w 17 rocznicę śmierci z mężem Franciszkiem
17.00 † Czesław Malowiec w 8 rocznicę śmierci

SOBOTA 25 I – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA
7.00 1) † Wiktoria Krzepina w 2 rocznicę śmierci
         2) † Helena Wereszczyńska w 6 rocznicę śmierci z mężem Bazylim i dziećmi Stanisławą i Stefanem
17.00 Msza św. zbiorowa: o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej dla:
a) Agnieszki Zuzanny Salachna z okazji chrztu
b) Julii Anny Kalfas w 1 rocznicę urodzin
c) Anny Wojnar, Piotra i Stanisława - z prośbą o łaskę zdrowia

III NIEDZIELA ZWYKŁA 26 I - NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO
7.00 † Wojciech Witos z żoną Weroniką, córkami Anielą i Emilią i zięciem Janem
8.30 † Czesław Jakubiec w 5 rocznicę śmierci z rodzicami i teściami
8.30 Kaplica w Szarem: † Marian Zwardoń
10.00 Kaplica w Szarem: O błogosławieństwo Boże i opiekę św. Józefa dla strażaków OSP Szare i ich rodzin
10.00 1) O błogosławieństwo Boże dla Anny i Piotra w rocznicę ślubu
           2) O błogosławieństwo Boże dla Jacka Jana Wróbla w 1 rocznicę urodzin
11.30 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Antoniego Pfeifera, który otrzyma chrzest święty oraz jego rodziców i chrzestnych
17.00 † Zofia Maślanka w 20 rocznicę śmierci

Poza parafią odprawiane są msze św. gregoriańskie za:
1) śp. Joannę Rypień  – od 1 do 30 I – ks. Csonka Csaba (Tar - Węgry)
2) śp. Mateusza Ciupkę – od 1 do 30 I – ks. Tadeusz Biesaga SDB (Kraków)
3) śp. Stanisławę Hądz - od 1 do 30 I - Księża Salwatorianie na Węgrzech
4) śp. Elżbietę Wojtyła  – od 1 do 30 I – ks. Dariusz Kowalczyk (Warszawa)
5) śp. Genowefę Kąkol  – od 1 do 30 I – ks. Tomasz Grala (Hiszpania)
6) śp. Antoninę Ślebiodę  – od 13 I do 11 II – ks. Piotr Rutkowski (Cielętniki)
7) śp. Romana Kolibę  – od 13 I do 11 II – ks. Tomasz Hergesel (Wrocław)

Rodziny zmarłych, za których odprawiane są msze św. gregoriańskie, zapraszamy na msze św. do naszego kościoła, aby duchowo łączyć się w modlitwie za bliskich, których polecamy Bożemu miłosierdziu.