SOBOTA 10 XI – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO PAPIEŻA
7.00 1) † Danuta Golec
         2) † Roman i Anna Łuka z synem Dariuszem
         3) † Wanda Żyrek z rodzicami
17.00 Msza św. zbiorowa: O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla:
a) Nadii Gieżyckiej z okazji chrztu
b) Jacka - z prośbą o powrót do zdrowia

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 XI – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
7.00 † Stanisława Maślanka 9 rocznicę śmierci
8.30 1) O błogosławieństwo Boże dla Amelii w 12 rocznicę urodzin
         2) † Józef Piątek w 6 rocznicę śmierci
8.30 Kaplica w Szarem: † Stanisława Wojciuch z mężem Józefem i mamą Józefą
10.00 Kaplica w Szarem: † Karol i Maria Walkarz z synem Stanisławem i zięciem Władysławem
10.00 † Tomasz Niemczak w 4 rocznicę śmierci
11.30 1) W intencji Ojczyzny w 100. rocznicę odzyskania niepodległości
           2) † Zdzisława Pawłowska z mężem Ryszardem    
17.00 † Michalina Zwardoń z mężem Zygmuntem
 
PONIEDZIAŁEK 12 XI – WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA KUNCEWICZA
6.30 † Tadeusz Karkut
7.00 † Józef Zeman
17.00 1) † Tadeusz Tyc
           2) † Jadwiga Worek - Hłodawska

WTOREK 13 XI – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI: BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA
6.30 O szczęśliwe rozwiązanie dla Anny
7.00 † Anna Kąkol w 5 rocznicę śmierci z mężem Michałem
17.00 1) † Stanisław Butor z synem Jackiem
           2) † Tadeusz Studencki w 13 rocznicę śmierci z rodzicami

ŚRODA 14 XI – WSPOMNIENIE BŁ. MARII LUIZY MERKERT
6.30 † Piotr Roczyna
7.00 † Helena Jasek w 13 rocznicę śmierci z mężem Józefem
17.00 1) O błogosławieństwo Boże dla Rafała w 18 rocznicę urodzin
           2) † Jan Butor w 22 rocznicę śmierci

CZWARTEK 15 XI–WSPOMNIENIE ŚW. ALBERTA WIELKIEGO, DOKTORA KOŚCIOŁA
6.30 † Franciszek Śliz
7.00 † Józef Śleziak w 5 rocznicę śmierci z żoną Ireną
17.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych:
a) † Józef Porębski w 8 rocznicę śmierci
b) zmarli z rodzin: Łajczak, Grzyb, Pawlus i Pytlarz
c) † Aniela Słowik w 12 rocznicę śmierci z mężem Ludwikiem
d) † Bronisław Wędzel
e) † Franciszek Kąkol
f) † Wojciech Szczotka w 28 rocznicę śmierci z żoną Anną w 4 rocznicę śmierci
g) † Franciszek Misiarz z żoną Anną i synem Tadeuszem
h) † Małgorzata Kąkol
i) † Andrzej Klimczak
j) † Jan Słowik
k) † Kazimiera Żyrek
l) † Stanisław Wełniak
ł) † Kazimierz Szczotka
m) † Genowefa Kossowska
n) † Władysław Maślanka
o) † Franciszka Jopek w 25 rocznicę śmierci z synem Karolem
p) zmarli spoczywający na naszym cmentarzu

PIĄTEK 16 XI – WSPOMNIENIE NMP OSTROBRAMSKIEJ
6.30 † Maria Tokarczyk w 14 rocznicę śmierci z mężem Janem
7.00 † Józef Czadankiewicz w 3 rocznicę śmierci z żoną Cecylią
17.00 Kaplica w Szarem: † Antoni Chojnacki
17.00 1) O błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży Różańcowej pani Stanisławy Kliś, a dla zmarłych z Róży o życie wieczne
           2) † Maria Maślanka w 39 rocznicę śmierci z mężem Franciszkiem

SOBOTA 17 XI – WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ
7.00 1) O błogosławieństwo Boże dla Tomasza i Marii Zawada z okazji urodzin
         2) † Antoni Malik
17.00 Msza św. zbiorowa: o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla:
a) Zofii i Stanisława Grzegorzek w 60 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski
b) Amelii w 12 rocznicę urodzin

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 18 XI
7.00 † Jan oraz † Stanisław Biegun
8.30 1) O błogosławieństwo Boże dla Jana z okazji urodzin
         2) † Siostra Olimpia Pawlus w 9 rocznicę śmierci
8.30 Kaplica w Szarem: † Franciszka Kamińska z mężem Franciszkiem, rodzicami i rodzeństwem
10.00 Kaplica w Szarem: † Genowefa Kossakowska
10.00 † Rozalia i Hubert Kalus
11.30 1) O błogosławieństwo Boże dla Beaty w 18 rocznicę urodzin
           2) O błogosławieństwo Boże dla Martynki z okazji 1 rocznicy urodzin oraz Julii z okazji 3 rocznicy urodzin
17.00 † Marek Tlałka z ojcem i szwagrem

Poza parafią odprawiane są msze św. gregoriańskie za:
1) śp. Michalinę Zwardoń – od 1 do 30 XI – ks. Piotr Koszyk (Tanzania)
2) śp. Tadeusza Janotę – od 1 do 30 XI – ks. Grzegorz Drewniak (Tanzania)
3) śp. Jakuba Tichawskiego – od 1 do 30 XI – ks. Grzegorz Lach (Złocieniec)
4) śp. Mieczysława Kubińca  – od 28 X do 27 XI – ks. Stanisław Smolczewski SJ (Czerniowce Ukraina)
5) śp. Jadwigę Koliba  – od 1 do 30 XI – ks. Tomasz Grala (Madryt - Hiszpania)
6) śp. Helenę Piętka – od 1 do 30 XI – ks. Tadeusz Biesaga SDB (Kraków)
7) śp. Małgorzatę Bajrak – od 1 do 30 XI – ks. Dariusz Kowalczyk (Warszawa)
8) śp. Jana Grzegorzka – od 1 do 30 XI – ks. Krzysztof Kurnik (Kraków)

Rodziny zmarłych, za których odprawiane są msze św. gregoriańskie, zapraszamy na msze św. do naszego kościoła, aby duchowo łączyć się w modlitwie za bliskich, których polecamy Bożemu miłosierdziu.