PLAN KOLĘDY 2019 - 2020

 

PIĄTEK 27 XII 2019 – OD GODZ. 9.00
1) Koniów, Sucha Góra, Zwalisko, Kędziorka, Komery – ks. Grzegorz Lach
2) ul. Turystyczna bez Potokowej – ks. Roman
3) Leski i ul. Jagiellońska (od Rajczy) do ul. Granicznej – ks. Wojciech
4) Za Kopcem – ks. Marcin
5) SZARE z góry – od p. Haręża do p. Kuśnierz (nr 119) – ks. Proboszcz

SOBOTA 28 XII 2019 – OD GODZ. 9.00
1) Osiedle Grunwaldzkie i ul. Grunwaldzka (do p. Kabacik) – ks. Marcin
2) ul. Targowa, Wczasowa, Pod Syberią (od Nieledwi) – ks. Roman
3) ul. Jagiellońska (od ul. Granicznej) do ul. Tartacznej (po obu stronach) i ul. Tartaczna – ks. Wojciech
4) SZARE - Od rodziny Roczyna (nr 118) do rodziny p. Tadeusza Pytla (nr 91) – ks. Proboszcz

PONIEDZIAŁEK 30 XII 2019 – OD GODZ. 9.00
1) Kosorki, Ficki – ks. Grzegorz Lach
2) ul. Jagiellońska od torów do centrum (str. Soły) i ul Zacisze oraz ul. 1 Maja – ks. Roman
3) ul. Górska i Wąska – ks. Wojciech
4) ul. Piwowarska i ul. Długa – ks. Marcin
5) SZARE od rodziny p. Jacka Pytla (nr 88) do p. Białożyt (nr 63) – ks. Proboszcz

CZWARTEK 2 I 2020 – OD GODZ. 9.00
1) ul. Jagiellońska od ul. Tartacznej do ul. Wesołej z ul. Wesołą, c.d. ul. Jagiellońskiej do ul. Ogrodowej z ul. Ogrodowa, c.d. ul. Jagiellońskiej do mostku – ks. Wojciech
2) ul. Dworcowa i ul. Nowa – ks. Roman
3) MAŁY CISIEC – od Państwa Fender do Pani Stanisławy Pajestka; MAŁY CISIEC – od Pana Józefa Maślanki do Pani Janiny Grzegorzek – ks. Marcin
4) SZARE - Od rodziny Bury (nr 54) do rodziny Plekaniec (nr 207) – ks. Proboszcz

PIĄTEK 3 I 2020 – OD GODZ. 9.00
1) ul. Graniczna i ul. Wspólna (od godz. 15.00) – ks. Wojciech
2) ul. Parkowa i ul. Sportowa – ks. Roman
3) CISIEC – ul. Kardynała Wyszyńskiego (domy pod fabryką do rodziny Pietrysów) i Plac Grzegorzków – ks. Marcin
4) ul. Rzeczna i ul. Grunwaldzka (do mostu po obu stronach) -  ks. Grzegorz Lach

SOBOTA 4 I 2020 – OD GODZ. 9.00
1) ul. Beskidzka i ul. Lazurowa – ks. Wojciech
2) ul. Tysiąclecia (od torów) i domy przy rondzie od ul. Jagiellońskiej, ul. Piekarska i Wiosenna – ks. Roman
3) ul. Witosa i ul. Kolonia Kępki  – ks. Marcin
4) SZARE - od rodziny Zawada (nr 194) do rodziny Kalfas – ks. Proboszcz

NIEDZIELA 5 I 2020 – OD GODZ. 14.00
1) ul. Leśna – ks. Wojciech
2) ul. Kolejowa i ul. Józefa Szczotki – ks. Roman
3) ul. Hallera  – ks. Marcin

WTOREK 7 I 2020
1) ul. Torowa – od godz. 15.00 – ks. Wojciech
2) ul. Jagiellońska od torów do ul. Łegowej i ul. Łęgowa i ul. Jagiellońska od ul. Łęgowej do Centrum po stronie kościoła – od godz. 13.00 – ks. Roman
3) ul. Grzegorzków, ul. Jana Kazimierza do ul. Wierzbowej  i ul. Wierzbowa, ul. Głęboka, ul. Boczna i ul. Jana Kazimierza do p. Szczotków – od godz. 13.00 – ks. Marcin
4) SZARE - Od rodziny Wójcik (nr 10) do pani Anny Białożyt – od godz. 9.00 i ul. Kasztanowa – od godz. ok. 12.00 - ks. Proboszcz

ŚRODA 8 I 2020
1) ul. Leszczynowa, ul. Zielona, ul. Jagiellońska c.d. od mostku do Snozy – od godz. 15.00 – ks. Wojciech
2) ul. Rynkowa i Czarna – od godz. 13.00 – ks. Roman
3) ul. Jasna i ul. Polna – od godz. 14.00 – ks. Marcin

CZWARTEK 9 I 2020
1) ul. Jagiellońska od Snozy do torów (str. Soły) z ul. Wikliniarską – od godz. 13.00 – ks. Wojciech
2) ul. Miodowa – od godz. 14.00 – ks. Roman
3) ul. Jana Kazimierza od ul. Jasnej do ul. Kałuży z ul. Na Kamieńcu i ul. Dębową – od godz. 13.00 – ks. Marcin
4) SZARE - Od rodziny Pytel (nr 239) do rodziny Hyla – od godz. 9.00 – ks. Proboszcz

PIĄTEK 10 I 2020
1) ul. Potokowa i ul. Stroma – od godz. 15.00 – ks. Wojciech
2) ul. Kamienna i ul. Krótka – od godz. 14.00 – ks. Roman
3) Kępa od p. Grzegorzków – od godz. 15.00 – ks. Marcin

SOBOTA 11 I 2020 OD GODZ. 9.00
1) ul. Gancarska i ul. Szkolna – ks. Roman
2) ul. Wodna, ul. Plażowa i ul. Jana Kazimierza (strona Soły) do ul. ks. Bednarczyka i ul. Szczotków – ks. Marcin

PONIEDZIAŁEK 13 I 2020
1) ul. Kaflarska - od g. 9.00 - ks. Marcin
2) ul. Piłsudskiego – od godz. 15.00 - ks. Proboszcz

WTOREK 14 I 2020
ul. Kałuży i ul. Wichrowa – od godz. 9.00 – ks. Marcin

PONIEDZIAŁEK 20 I 2020
1) ul. Jagiellońska od Snozy do ul. Leśnej – od godz. 13.00 – ks. Wojciech
2) SZARE - Od rodziny Kubiców i SZARE - SUCHE – od godz. 9.00 - ks. Grzegorz Lach
3) ul. Piastowska – od godz. 13.00 – ks. Grzegorz Lach

WTOREK 21 I 2020 – OD GODZ. 9.00
1) ul. Jana Kazimierza od ronda do ul. Kałuży (po stronie kościoła) i ul. Jana Kazimierza od ul. Bednarczyka do ronda (po stronie Soły) – ks. Roman
2) ul. Sosnowa i ul. Krzywa i  ul. Słoneczna oraz ul. Łączna – ks. Wojciech
3) ul. Mostowa i ul. Grunwaldzka od mostu do ronda – ks. Grzegorz Lach

Codziennie w kościele będziemy modlić się za rodziny i osoby, które w danym dniu przyjmują kolędę. Bardzo prosimy, aby ktoś z początku trasy kolędowej przyjechał po księdza, a ktoś z końca - zadbał o odwiezienie.
Wodę święconą można zabrać w przedsionku kościoła. Świece, krzyż kolędowy i inne można nabyć w Księgarni Katolickiej Cherubinek Pl. Wolności 8b (naprzeciw kościoła).
Jeżeli komuś nie pasuje termin lub godzina wyznaczonej kolędy może ustalić z księdzem, który chodzi w danym rejonie, inny dogodny czas wizyty duszpasterskiej.