We wtorek 19 lipca spodziewamy się przyjazdu do naszej parafii grupy młodzieży z Anglii i Saint Lucia (państwo w Ameryce Środkowej na Morzu Karaibskim), którzy będą brali udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie (26-31 lipca). Rodziny, które wyraziły gotowość przyjęcia młodzieży, będą powiadomione telefonicznie, gdzie i o której należy odebrać gości. Proszę nie podejmować wcześniej wielkich  przygotowań, bo nie wiadomo do końca, ile osób przyjedzie i w ilu rodzinach będą mieszkać.


W kościele od środy do soboty wieczorem o godz. 20.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i Apel Jasnogórski. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, do wspólnej modlitwy z młodzieżą.


Bardzo prosimy o modlitwę w intencji ludzi młodych, którzy wezmą udział w spotkaniu w Krakowie i o dobre owoce pielgrzymki Papieża Franciszka do naszej Ojczyzny.